Starea Vremii Online

Breaking News
Home / Tehnologie / Ianis Hagi, umilință din partea lui Steven Gerrard. Ce i-a făcut tehnicianul de la Rangers

Glasgow a reuşit o etapa a 9-a a Scoţia, 5-1, pe de la Motherwell. a ţinut de criticile i-au lui Ianis Hagi şi a pe pe român. O decizie cu nu i-a deloc bine lui Ianis, pe le-a acest sezon.

Ianis i-a lui Gerrard! A o pasă la cinci ce a pe teren

Specialiştii Scoţia s-au cu motivul a pe banca de rezerve. Unii au ar fi o pedeapsă prestaţiile slabe timp. În special victoria cu Willem II, League. Presa Scoţia l-a notat pe ca cel al lui partida Olanda. Alţii, schimb, consideră jr. a de Gerrard, ce a foarte ultima perioadă. Şi va ca partida pe o are pe 1 octombrie, contra de la Galatasaray, grupele League.

Steven l-a pe banca de pe meciul cu Motherwell

Fără Ianis Hagi, s-a partida cu Motherwell. Tavernier, o dublă, şi au marcatorii lui la pauză. Pentru ca Itten diferenţa de lui Ianis. Introdus minutul 75, i-a o replică lui Gerrard. A pasat golul de 5-0 de acelaşi Itten. Oaspeţii au margat golul de onoare minutul 87.

Glasgow pe primul Scoţia, cu 23 de primele 9 etape. şi se de la oră. se poate la un punct de se va acest meci. Şi are şi un puţin disputat.